SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Procesor per Gitare
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
ID e produktit :
51178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Efekt Procesor Digitech per gitare dhe klarinet ne gjendje shume te mire. Posedon me mijra ngjyra te tingujve. Se bashku shkon edhe adapteri per rryme.

Çmimi: 60
Informata rreth publikuesit
Gitaristi
Prishtinë
049350134
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »