SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jack Wolfskin Kepuce
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '14
ID e produktit :
51196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit

- Kepucet Jack Wolfskin jane te pershtatshme per ecje ne rruge dhe hiking,

- Shume te lehta dhe te rehatshme,

- Me material qe mundeson ajrosjen (do te ju mbaj kembet te nxehta dhe te thata),

- Madhesia e kepuceve eshte 42 EU, 8.5 US, 27.5 CM.Kepucet I kam pranuar dhurate, jane te reja (te paperdorura). I shes sepse nuk me pershtatet numri.cmimi real ne treg eshte 110 EUROtel/viber-+37744158612
Informata rreth publikuesit
Rron
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »