SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer Automatike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
51198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA
Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te prodhimit, kompania jone prodhon dyer automatike për garazh ne mënyrë shume profesionale dhe te avancuar.
Në motivet e shumta që ju jeni i detyruar për të gjetur derën e dëshiruar për shtëpinë tuaj, ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të stileve, ngjyrave dhe sipërfaqeve.
Çdo gjë flet në favor të tyre, cilësinë dhe sigurinë, pamjen dhe rehatin, si dhe teknikat e zhvilluara. Të gjitha dyert nga kompania jone kane një garanci 10 vjeçare.
Materiali është nga prodhuesit gjerman me te njohur dhe me aktual ne treg. Materiali është i përberë nga Paneli 42 mm trashësi me material te dyfishte i mbështjellë me fleta çeliku, llamarine 0.5, politeran 45 gr për metër kub

Kontakti:
Tel:+377 (0) 44 393 088 / +386(0) 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com 
automaticdoors08@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Automatic Doors
Kastriot
044 049 393 088
Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë fshati MIlloshevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »