SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Anëtari i grupit 'WesTThuGz' F-14 paralajmeron bashkpunim..?
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
ID e produktit :
51250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
F-14 ka paralajmeruar një bashkpunim me nje reper nga Istogu por me vendbanim ne vien..
Pas nje kohe nga publikimi i kenges WesTThuGzZ - Apet njejt per istog ,grupi nuk ka sjell me keng te reja 8muaj.

Antari i keti grupi Fetah Zeqiraj i njohur me nofken (F-14) ka bere publike nje lajm ne fb e ti personal 'Fetah Zeqiraj' ku paralajmeron nje bashkepunim me nje reper po ashtu nga istogu po i zhvendosur ne Austri ne qytetin Vien, nuk eshte ber publike titulli i kenges dhe as ndonje date e publikimit te kenges se rradhes te ciles ja kan bashkangjitur dhe videoclipin.
Informata rreth publikuesit
arjeta_maxhunaj3
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »