SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s
Çmimi :
€410.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
ID e produktit :
51254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5s (white) factory unlock, 16gb i ardhuar nga jasht, i perdorur pak muaj dhe ne gjendje te shkelqyer pa asnje grith!
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »