SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kauqi
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
51299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kauqi i perdorur 3 muaj. I paster dhe pa demtuar. Ngjyre portokalli. Shtrihet per te fjetur (150 cm) . Eshte i gjate 210 cm.
Informata rreth publikuesit
Flaka
Prishtinë
044 584005
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »