SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garnitura e stilit antik/ dru masiv
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
51300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Garnitura e stilit antik/ drugdhendje
Ka nje ulese treshe dhe 2 fotele.
Informata rreth publikuesit
Flaka
Prishtinë
044 584005
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »