SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tavolina per TV dhe xhamllyku
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '14
ID e produktit :
51316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tavolina per TV prej qelqit, me baze levizese- me ndarje te poshte per resiver dhe gjera tjera ( 50 euro) . Gjithashtu shitet xhamllyku i stilit te njejte (30 euro ) . Te reja , te paperdorura.
Informata rreth publikuesit
Flaka
Prishtinë
044 584005
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »