SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet "Leg Power" paisje per ushtrime trupore
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
51318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet " Leg Power" , paisje per ushtrimin dhe forcimin e kembeve. Eshte e perdorur shume shkurte dhe ne gjendje te ruajtur shume mire.
Informata rreth publikuesit
Flaka
Prishtinë
044 584005
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »