SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung s8000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '14
ID e produktit :
51323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte ngjendje trregullt nuk ka as ni defekt eshte i ardhur prej zvicrres e shes se mka ardh ni tjeter ka wifi dhe Facebook qmimi eshte i volitshem arsya pse e shes eshte se mka ardh ni tjeter
Vrejtje nuk jam ne dragash po ne prizren por nuk ishte Prizreni për at arsye
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleeonn
Zhuri
Dragash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »