SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prekolicen per koltivator
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
5159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes prekolicen ne gjendje shume te mire. Prekolica ka kardon, ka guma te reja dhe eshte me koshnica.
Informata rreth publikuesit
Sinan
Viti
044 210 709
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »