SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
puma WALKMAXX
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
ID e produktit :
51736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PUMAT JAN NUMER 37 JAN TE FIRMES WALKMAXX JAN TE PAPERDOURA SIQ MUND TI SHIHNI EDHE NE FOTO DHE VIJNE NGA GJERMANIA JAN TE MIRA PER ECJE SIDOMOS PER FEMIJ QE JAN NE SHKOLL JAN DY PALE PUMA TE NJEJTA NJE PALE KUSHTON 20 EURO NUMRI I TELEFONIT ESHT KY 045-347-292 JU MIRPRES
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »