SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sweet & Salty
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '13
ID e produktit :
5289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keni ndonjë rast dhe nuk keni kohë për të përgatitur për të ftuarit tuaj...thërrisni në numrat 044 288 277 ose 049 288 277 zgjidhja e juaj jemi ne. Ju vetëm telefononi e ne e bëjmë pjesën tjetër.
Ofrojmë:
Finger Food të lloj llojshme, Kollaça të imëta (pralina), Torta të ndryshme, Brumëra, Sallata, Ushqime të ndryshme për ditëlindje të fëmijëve etj.
Faqen tonë e gjeni edhe në Facebook.
Informata rreth publikuesit
Besa
Prishtinë
+37744 288277
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »