SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komoda per TV
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
ID e produktit :
53070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komode per TV me 3 Pjese = 100 Euro
Komode per TV + Tavoline = 130 Euro
Komode per TV me 1 Pjese = 50 Euro

Per me shume mund te kontaktoni ne numrat e Telefonit : 045-943-532 ose 045 805 985 dhe gjithashtu ne Facebook me Emrin Mobileria Begi ...Ju Faleminderit per Mirekuptim
Informata rreth publikuesit
Bexhet
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »