SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Playstation 3 120 Gb Nga AMERIKA me multiman 250euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '14
ID e produktit :
53489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony Playstation 3 120 Gb Nga Amerika me multiman ..
Ne Cmim 250 euro jane te perfshira 2 xhistika ( controllers ) , Ac power cord , HDMI cable , Charging cable dhe Cd PES 2014 gratis..
Ne multiman jane lojrat me te reja si NBA 2k 15 , GTA V , CALL OF DUTY, PES2013 me transfera e shume lojra te tjera..
Informata rreth publikuesit
ilir
Prishtinë
+37744443210
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »