SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volksvagen furgon, T4 per persona me aftesi te kufizuar
Çmimi :
€2,990.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
ID e produktit :
53521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volksvagen T4, 1999, diesel 2500 kubik, me disqe alumini, kondicioner, sensore parkimi, sedilje e komanduar e shoferit, ashensor i komanduar per te marre karrigen me rrota nga toka deri ne pozicionin e drejtuesit te mjetit. Gjendja e mjetit shume e mire. Me dokumentacion sikur veture sepse eshte me numer vendesh 4+1. Cmimi 3000 euro, *(nese dikush e deshiron per ta perdorur me drejtim normal atehere do kushtoje 400 euro me pak, mirepo do shitet pa ashensor dhe pa paisjet e drejtimit me dore)
Informata rreth publikuesit
Tani
Ferizaj
00355673229139
Tirane, Shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »