SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PLANIKA AIR-TEX CORTINA MEN
Çmimi :
€91.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '14
ID e produktit :
53544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes PLANIKA AIR-TEX CORTINA MEN ne gjendje shume te mire. Jane te perdorura vetem 2 muaj. Cmimi eshte i fundit. Jane shume te pershtatshme.


Planika eshte kompani Sllovene qe tash e sa vjet prodhon pllanikat me kualitetin me te larte. Planika prodhon minimumi 1600 pare pllanika ne vit. Jane rezistent ndaj ujit dhe anti-bacterial.


Planika is Slovenian company that for many years now manufactures highest quality footwear, mainly for German company Meindl G.m.b.H., which sells them under their own trade mark.


Planika makes aproximately 1600 pairs of boots per day (that is 35.000 per month), mainly hiking and special shoes which are sold all over the world.


Among others Planika makes shoes for motorbikers, protective shoes for foresters, airgun shoters and for military. Planika is making shoes for several European military forces (Spain, Great Britain, Holland, Slovenia,...), but the largest user of Planika's boots is French Army (70.000 pairs).
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »