SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pres INTERNACIONAL 445D
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '14
ID e produktit :
53561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes presen ne gjendje te rregullt, presen e shes me Garanc
Arsyja e shitjes osht nevoja e financave.
Pres blers serioz
Mundeni ne tel 049-219-840 dhe ne Email drilon_Zekaj@hotmail.com te me lajmroni
Informata rreth publikuesit
drilon
Prizren
049-219-840
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »