SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje, 3,3,2,1 ulesa per shtepi dhe banese
Çmimi :
€580.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
ID e produktit :
53908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mobilje , set ulesash i perbere nga dy -3ulesa, nje- 2ules, nje-1ules(Fotele)
te pershtatshem per apartamente shtepi dhe banese me mkatrore te gjere dhe familje te medha, si dhe te transformim per divan fjetje , te porositur sipash deshires.
kontakti
045 523 340
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »