SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NAVIGACION KOSOVA 2015
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
53937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm instalimin e CD DVD te navigacioneve te versionit me te ri 2015.
Ky navigacion permban te gjitha rruget rrugicat te Kosoves Shqiperis Maqedonis gjith ballkanit dhe gjith europes.
Perveq rrugeve permban edhe spitalet,hotelet,restaurantet,parkingat dhe shum e shum gjera tjera.
Per rruget e Kosoves kemi vetem tek disa modele.
Ndersa te gjitha rruget me te reja te Europes kemi per gjitha veturat qe e posedon Navigacionin me CD.
Poashtu te gjith radaret e europes me te ri te vendosur
Keto foto jane ne Audi dhe Mercedes
Per info me shum kontaktoni +37745579909 Viber
+37745533030
Web Faqja www.navigacion-ks.webs.com 
www.facebook.com/navigacionkosova 
Informata rreth publikuesit
Navigacion
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »