SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Inventar Komplet per Market Modern per 1500-1800 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
ID e produktit :
54099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Inventar Komplet per Market Modern, i ardhur nga Gjermania i teknologjis se fundit ku parashihet se e mbulon, nje siperfaqe prej 1500m² deri 1800m².
Marketi posedon Rafta prej 400 deri 500 metra, Frigorifer per mishera dhe Djathera 40 metra, Friza (Bazena ) me ngrirje te thell 25 copa, Frigorifer per Pem dhe perime me lirim Lageshtije, Kolica si dhe shum sende te tjera.
Behet fjal per nje market modern, i cili eshte ne gjendje tejet te mire, ku shumica e paisjeve jane Rostfree.

Per informata me te hollesishme mund te me kontaktoni ne ket nr: +38649762016.

Montimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Eroll
Mitrovicë
049762012
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »