SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon 7D se bashku me dy Objektiva dhe memory card 32GB
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '14
ID e produktit :
54129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Canon 7D
2 Ojektiva Canon 18-135mm dhe Canon 50mm
Memory Card 32 GB

Te Interesuarit me kontaktoni ne 049/689-859
Informata rreth publikuesit
Din
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »