SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR FRUTTETO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
54179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FRUTTETO³ 80 – 90 – 100 – 110 /
• Motori SDF Tier 3 seria 1000 3 ose 4 cilindër turbo intercooler me menaxhim elektronik të motorit.
• Mundësi për zgjedhjen dhe ruajtjen e shpejtësisë së zgjedhur me prekjen e butonit.
• Ndërruesi i shpejtësive me 5 ingranazhe me powershift (3 friksione)
• Tranmisioni overspeed me shpejtësi maksimale 40 km/h, e mudshme edhe në shpejtësinë ekonomike.
• Shuttle hidraulik për ecje prapa me shift on-the-go me levën pranë timonit si dhe me pajisjen stop and go.
• Kardani, ngasje me katër rrota si dhe blokada e diferencialit funksionojnë me elektrohidraulikun.
• Sistemi hidraulik me rrjedhën maksimale prej 58lit/min, me mundësi deri në 10 ventila.
• Kardani me tre shpetjësi 540/540ECO/1000
• Frenat hidraulike në të katër rrota
• Këndi i timonit 55°
• Kabina me pamje të gjerë me katër shtylla dhe me izolim zaor
• Çatia moderne me stil bashkëkohor
FRUTTETO³ 80 90 100 110
Fuqia maksimale (KF/KW) 82/60 85/63 96/71 106/78
Fuqia e homologuar (2000/25/CE) pranë shpejtësisë së rrotullimt (KW/KF) 82/60 85/63 96/71 106/78
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »