SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kryejme riparimin e te gjitha dyerve dritareve dhe roletave
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '14
ID e produktit :
54642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kryejme riparimin e te gjitha dyerve dritareve dhe roletave ne menyre profesionale. Kemi pervoje pune 15 vjeqare. Poashtu i prodhojme roletne te jashtme alumini.
Na kontaktoni ne mob:044 681 519
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prishtinë
044681519
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »