SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projektimin&Rregullimin e Kopshteve.
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '14
ID e produktit :
55011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme projektimin dhe rregullimin e kopshteve,parqeve ne baza profesionale sepse kemi provoj shum vjeqare ne kete lemi .
Kryejm keto pune.
1.Montimin e kubzave te betonit
2.Punimin me gure natyral
3.Mbjelljen e barit si dhe drunjeve dekorativ
4.Montimin e sistemit te ujitjes ne menyr automatike dhe pik pik
5.Rregullimin e te gjitha rrethojave te oborreve etj
Provojen e shteteve perendimore tani e aplikojme edhe ne Kosovë ju mir presim .
Informata rreth publikuesit
hajredin
Ferizaj
044667718
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »