SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter Assus Dual core E7400(2Cpus) -me Monitor-LCD22
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
ID e produktit :
55293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Komp. Asus Dual Core me Monitor Hyundai LCD 22 inch vetem per 130.00 Euro. Komplet si ne Foto.
Risi-Gratis- Tastier e Re falas -2 Tastierë te Reja Falas ne Total
( Shih fotot-fotot jane origjinale).
- Performancat e Komp -
MotherBoard-P5GMX
Asus Dual Core
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CP E7400 (2Cpus ose 2 Berthama)
Memory= 2048 Ram
Disk= 80 GB
Kartela Grafike=Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB Total memory.
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output.
Monitor 22 inchLCD Hyundai (Ky Monitor ka mundësinë për Lidhje te plotë DVI dhe folës të shkëlqyer X224W ).Me special sinjal Kabëll)
- Performancat e Monitorit Hyundai LCD-22inch-

1000: 1 Contrast Ratio
1680 x 1050 Rezoluta
170 x 160 gradë H / V
300 cd / m2 Ndriçimi
16.7 milion Display Ngjyrat

Tastierë e re Genius +1 Gratis=Total 2 Tastierë Falas (të reja).
Mouse i ri
Ndegjojse të reja
DVD-Room-Philips.
Vetem per 130.00 Euro
Kompjuteri me Monitor Hyundai 22 inch eshte blere i ri ne Perfaqesine e Dell- Botek.
Eshte shume pak i perdorur dhe i mirembajtur mire.
Info-044 153 511; E-mail; shkelqimrexha@gmail.com.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
044 153 511
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »