SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer te Brendshme Italiane te Kualitetit te Larte
Çmimi :
€114.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:16
ID e produktit :
55302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Të gjitha modelet i kemi në njgyrat: E bardhë e paster, Ngjyrë bungu i mbyllr dhe Ngjyrë bungu
-Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizës
-Gjerësia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm, kornizat mund te ngushtohen deri ne gjeresi 10cm
-Të gjitha modelet mund të porositen me xham apo pa xham
-Pjesa e brendshme e derës është e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pesë shtylla të drurit në brendësi të derës
-Pjesa e jashtme e derës është e punuar me mediapan(MDF) 8mm, me dendësi 0.86cm3
-Mediapani është i mbështjellur me folje PVC 0.21mm e cila është rezistente ndaj lagështisë, është e qëndrueshme dhe pastrohet shume lehtë
-Krahu apo ana e hapjes përcaktohet gjat montimit sipas dëshirës suaj
-10 vjet garancion në bagllamë dhe mekanizëm të hapjes
-Çmimi për dyert pa xham me korniza 22-26cm është 114.00€
-Çmimi për dyert pa xham me korniza 28-32cm është 124.00€
-Çmimi për dyert me xham me korniza 22-26cm është 124.00€
-Çmimi për dyert me xham me korniza 28-32cm është 134.00€
-Çmimi për mbindriqim deri 50cm është 60.00€
-Në cmim është e inkuadruar dera, korniza, bagllamët dhe dorëza me cilindër dhe celës
-Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 5 dyer
-Montimi për një derë kushton 15.00€

ARDESA:

Fushë Kosovë, Rr.Nënë Tereza Nr:101, 500m para rrethit kryesor, në rrugen magjistrale

Numrat kontaktues:

+377 44 120 720
+386 49 120 720
+386 49 811 830 - Viber, WhatsApp
+381 38 704 110

Email:

info@treventigroup.com

Facebook:

www.facebook.com/treventi.group 

#dyer #doors #treventi #dyertebrendshme #banesa #shtepi #dyertedhomave #dhoma #treventidoors #treventigroup #dyerdhome #dyr #dere #der #dyershtepie #dyerpershtepi #shpia #banese #lokal #lokale #banes #dyertembrendshme #dyertemrenshme #dere #dereebrendshme #dyrtmrenshme #dyrtmbrendshme #derepershtepi #derepershpi #dereshtepie
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »