SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fellne me goma 13-she
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
ID e produktit :
55313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellne të mira dhe ruajtura me goma dy i 165/80/13 dy tjera 155/70/13 bajnë për golf II, pasat I, opel corsa etj. Fotot janë origjinal fellnet jane shum stabile i jap me qmim të volitshëm të katërtat 60 euro
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »