SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Riparim i të gjitha paisjeve elektronike
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
ID e produktit :
55349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjme riparimin e të gjitha pasjeve elektronike si p.sh llaptopeve , telefonat e menqur , ipad , adapterëve të të gjitha llojeve kompjuterët desktop , printerat dhe gjitha paisjet tjera percjellëse .

Jemi të specializuar në shërbimet që i ofrojmë dhe të qertifikuar për shërbimet tona ....
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044-309744
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »