SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HOME RESTAURANT & BAR
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
ID e produktit :
5541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MENU MENGJESI PREJ 1-3 EURO.
MENU DITORE 3 PIJATA 6.50
A LA CARTE MENU E VEQANTE DHE SPECIALE.
DELIVERY MENU
ORGANIZOJME CATERING -USHQIM DHE KOKTEJE NE HAPESIRAT TONA DHE TUAJAT
11 vjet me ju mu ne qender te Prishtines.
Oferta speciale cdo dite.Oaze gjelbrimi dhe relaksimi.
Gjendemi perballe Eurokohes.Vizitoni faqen tone www.facebook.com/HomeRestaurant  dhe beni LIKE dhe SHARE DHE FITONI NGA OFERTAT SPECIALE.
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
+37744 443 939
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »