SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSTRONG 5.50/m2
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
ID e produktit :
55429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitje me shumic dhe pakic e amstrungut.
Amstrongu eshte me AL foli dhe eshte rezistent ndaj ujit dhe temperatures. Profilet e amstrongur jane te modelit me te ri me vi te zeze ne mes te profilit , me amstrong perfshihen komplet elementet percjellse (profile 3.6 , 1.2 , 0.60 . el profili dhe telat leshues).
Informata rreth publikuesit
Amir
Lipjan
044957795
Banulle [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »