SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PJESE PER TE GJITHE LLOJE BAGERA DHE KAMJONA ME POROSI !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor
ID e produktit :
55922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PJES PER BAGERA PO DHE PER KAMJONA ME POROSI ME CMIMET MA TVOLITSHEM

BAGERA , MINI BAGERA , DOZER , FORKLIFT etj

CATERPILLAR , LIEBHERR , HITACHI , KOMATSU , MAN ,MERCEDES etj... Gjitha Lloje te bagera dhe kamjona

HIDRAOLIK PUMPA / PJEST E MAKINES ETJ...

PJES JU SODHIM MBRENDA JAVES ...

Numri kontaktues :+37744134657
E-MAIL : halabaktrade@hotmail.com
Skype : halabaktrade
Viber : :+37744134657
Informata rreth publikuesit
Remzi
Prizren
+37744134657
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »