SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unlocking Kosova - Dekodo telefonin tuaj ! (SIMLOCK , iCloud )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar
ID e produktit :
55939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Unlocking Kosova Faqja me burim të drejtpërdrejtë për dekodimin e iPhone/Samsung/Nokia/HTC duke Ofruar shërbim të shpejtë dhe çmime më të lira në Rajon.Po ashtu faqja me e madhe ne Shqiptari ne rrjetin social Facebook.

Klient te Nderuar,

Ju njoftojme se kemi filluar ne menyren Automatike te sherbimit tone.Krejt qka ju duhet te beni eshte te Regjistroheni ne Unlock Web Serverin tone , te informoheni rreth cmimeve te sherbimeve tona.Si funksionon?, pasi qe jeni Regjistuar ,per te procesuar nje sherbim ju duhen Credits (para ne llogarine tuaj) kreditat ju mund ti bleni shume thjeshte dhe lehte permes menyrave te pagesave Online sic jane PayPal,Kredit Karte,Skrill etj.Pasi qe keni shtuar Kreditat ju mund ti shfrytezoni ato per sherbimet e nevojshme dhe te prisni per aq dite sa zgjat koha e perfundimit te procesit.VEREJTJE!! Sapo te regjistroheni cmimet do te jene RETAIL Prices ,ne momentin qe ju shtoni Kredita automatikisht cmimet do te shenderrohen ne PRO prices dhe do te jene shume te arsyeshme per biznesin tuaj si nje Ri-shites(RESELLER).

REGJISTROHU TANI

Faqja ideale per shitje apo blerje te celulareve ( Shpallja Falas ) na shkruani ne inbox dhe ne e postojme menjehere shpalljen tuaj ku do mund ta shohin rreth 100.000 mijë persona menjehere..Te dhenat e shitesit jan te domosdoshme ( Emri ,Mbiemri,Qyteti, Nr.kontaktues,foto te celularit ne shitje ) ne menyre qe bleresi te kontaktoj direkt me ju.

Dekodojme Iphone 3.3gs.4,4s,5/5s/5c/6/6+/6S /6S+ nga te gjitha rrjetet e mundshme te botes..

www.facebook.com/UnlockingKosovaSmartphones  ( per momentin eshte offline )


VIBER / WHATSAPP : +37744826289

Ju mirepresim
============

O2,USA ATT ,SWISS SUNRISE , FRANCE , AUSTRIA,SWEDEN, TELE2,SPRINT USA ,ORANGE T MOBILE , VODAFONE Etj etj
Informata rreth publikuesit
Bledar
Prishtinë
044826289
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »