SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ROLETYA TE DRURIT DHE ALUMIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '17
ID e produktit :
56161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PUNOIM SIPAS POROSIS ROLETA TE DRURIT DHE ALUMINIT ROLETA E DRURIT ESHTE SHUM DEKOR I BUKU DHE NE MOD BOTERORE DHE SHUM KUALITET KE 7 NGJYRA ROLETA PUNOHET SIPAS VENDIT ......ROLETA VENECIANE PER TU MBOJTUR NGA DIELLI KEMI 30 MGJYRA TE ALUMINIT SI DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE TRAK SHTITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI NA KONTAKTONI 044 100 035+VIBER OSE 049 114 635......
Informata rreth publikuesit
metini_1
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »