SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 001 www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
56342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 001

Detalet:
Dimensionet: 14.31 x 18.44 m
Zona e përdorshme: 132,8 m²
Zona neto e kateve: 166.1 m²
Garazh: 33.29 m²
Nivelet: Një-katëshe
Lartësia: 6,8 m
Kapaciteti: 582 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 22.3 x 26 m

Përshkrimi:
Kjo shtëpi është shum e rehatshme, dhe është e tipit një-katëshe. Shtëpia është e dizajnuar me një garazh të dyfishtë në pjesën e përparme të ndërtesës. Muret e jashtëme dhe trupi i shtëpisë janë të zbukuruar me detaje moderne dekorative.
Nga brenda është e ndarë në dy pjesë: Zonën e ditës dhe atë të natës. Zona e ditës përfshin një dhomë të gjërë me një lustrim të madhë dhe një dhomë ngrënie, si dhe një qasje të drejtpërdrejtë në kuzhinë, e cila mund të ndahet nga dhoma e ngrënies me një derë rrëshqitëse. Pjesa e majtë e shtëpisë përbën zonën e natës ku përfshihet një banjo dhe tre dhoma gjumi. Një nga dhomat e gjumit ka një dalje në tarracë të mbuluar. Një tjetër avantazh i këtij projektimit është një dalje e drejtpërdrejtë nga brenda shtëpisë për në garazh.

Per te pare planin e shtepis ne 3D shikoni videon ne youtube: youtu.be/-PiEEci6kuo 

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për çmim dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »