SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kompaniae pastrimit gjeneral''lumturia''
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
ID e produktit :
56352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejm pastrimine shtepijave ne menyr gjenerale vetem brenda nji dite me ;mjetet,detergjentet dhe puntotet tona me nji qmim ahum te volitdhem ju mirpresim ne kete nr,tel, 044322488 dhe 045208629.
Informata rreth publikuesit
Kompania
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »