SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 002 www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
56392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 002

Detalet:
Dimensionet: 17.64 x 14.34 m
Zona e përdorshme: 132.9 m²
Zona neto e kateve: 166 m²
Garazh: 33.09 m²
Nivelet: Një-katëshe
Lartësia: 6.59 m
Kapaciteti: 444 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 25.6 x 22.3 m.

Përshkrimi:
Kjo shtëpi është e tipit një katëshe me tre dhoma gjumi, një dhomë të gjërë për qëndrim gjatë ditës e cila është edhe qendra ku zhvillohet një jetë familjare dhe një garazh të dyfishtë të ndërtuar në trupin e ndërtesës. Kuzhina ka një depo të vogël ngjitur me të. Zona e natës e shtëpisë përbëhet nga tre dhoma të rehatshme dhe një banjo të veçantë.

Per te pare planin e shtepis ne 3D shikoni videon ne Youtube: youtu.be/bNUMu5Bmi60 

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për çmim dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »