SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Akuarium komplet
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
ID e produktit :
56538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes akuariumin komplet siq shihet ne foto, Dimensionet jan 70cm gjatsia 40cm gjersia 35cm lartsia, akuariumi vjen me pump per pastrimin e ujit, driten e neonit ,nxemsin, dekorimet me gure shume te bukur.Gjithashtu akuariumi ka perafersisht 50 peshqi me 8 lloje si; ksifo te kuq edhe te hint,molly,pllaty,gupy,neona,si dhe nje pastrus te xhamit.Cmimi komplet 100 euro

Tel 044/ 690-769
049/ 433-317
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
044690769
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »