SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOJ I ULLIRIT NGA ULQINI
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
ID e produktit :
56781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VOJ TE ULLIRIT NGA ULLISHTA E ULQINIT. VOJI ESHTE SHUM CILSOR DHE I PRODHUAR NE MENYR NATYRALE. PERDORET PER USHQIM SI ILAC. GJITHASHTU MUND TE PERDORET EDHE PER LARJEN E FLOKEVE. CMIMI 8 EUR/LIT
KONTAKT VIBER +38269154141 OSE EMAIL senaidn@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ulqin
+38269154141
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »