SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli ne shitje 94.6 ARI mbrapa KFOR-it TURK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
ID e produktit :
56875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit

Trualli gjendet me afersi prej rreth 2.5 kilometra prej ETC-se...
Esht e pershtatshme per qfar do lloj biznesi...
Esht rruga urbanistike rreth 70% te rruges esht shtruar me kocka dhe trotuar dhe ndriques te Rruges pjesa tjeter e rruges esht shtruar me zall te trash... egziston edhe rjeti elektrik te qyteti qe mund te kyqeni pa problem...
Me dokumentacione te regullt ne emer timin

Mund te shikoni edhe ne Google maps me hollsisht

www.google.com/maps/dir/42.2154126,20.6991708/42.2083084,20.7237398/@42.2115348,20.7198559,3262m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0 
Informata rreth publikuesit
Mustafa
Prizren
+37744 336 395
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »