SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psp 3003
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '14
ID e produktit :
56898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psp 3003 ne gjendje te rregullt , shume mire i ruajtur , me 7 lojra , me mbrojtese prej gome dhe me aksesore te tjere

044 211 197
Informata rreth publikuesit
Armir
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »