SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hasky
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
ID e produktit :
56912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qen haski/husky femer me dy sy te kalter. Mosha 1 vjet e 4 muaj me 17 nentor mbush 2. E vakcionuar rregullisht dhe e pastruar nga parazitet. Shitet per arsye se nuk kam kohe te kujdesem per te dhe nuk kam vend te mjaftueshem. E kam rritur vet qe kur i ka pas 1 muaj. Eshte shum e mir dhe e ndegjueshme. Emri i saj eshte Rina. Qmimi i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
049461010
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »