SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Snowboard-in Salomon Shade 160
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '17
ID e produktit :
56975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Snowboard Salomon Shade 160 me marker Salomon (pa cizme).

Vetem nje sezone e perdorur dhe ne gjendje shume te mire.

Te interesuarit te kontaktojne ne tel.

Cmimi i eshte i panegociueshem.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prishtinë
049161783
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »