SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dog argentino mix doberman
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '14
ID e produktit :
56999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin 11 mujajsh dog agrentino mix doberman edhe shum i ndegjushem dhe i trajnuar per shum sene per me shum infoo nr tel. 045 548 549
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »