SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6s - ne ofert me qmim 110 euro
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
ID e produktit :
57109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes iphone 6s me paisjet te gjitha, adapter kablo degjuese

kane wi-fi - hapsir 16GB
aplikacionet te gjitha Facebook Viber Watsapp etj
ngjyr Gold
punojne me te gjitha sim-kartelat pra jane full unlock

tel. jane te ardhur nga dubai- klase e dyt (SECOND CLASS QUALITY) - (pra, jo 100%) prodhim per vendet arabe, por kualitet jashtzakonisht i mire

shume funksional dhe me pune shum te mire

iphone 6s- qmimi 110 euro

Qmimet dhe Sasia jane ne OFERTE

personi kontaktus:
044 831 814
Informata rreth publikuesit
SHITJE SHPK
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »