SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Snowboard Nidecker 2013
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
ID e produktit :
57215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Snowbaord Set 2013
snowaboard + markera
Snowboardi dhe markerat jane te markes Nidecker..modeli eshte rocker,viti 2013.
eshte i perdorur vetem nje sezon dimri.
Informata rreth publikuesit
granitkoshi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »