SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 003 www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 003

Detalet:
Dimensionet: 15.48 x 8.88 m
Zona e përdorshme: 163.5 m²
Zona neto e kateve: 166 m²
Garazh: 24.04 m²
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 8.12 m
Kapaciteti: 445.7 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 22.48 x 16.88 m.

Përshkrimi:
Një shtëpi elegante, e tipit dy-katëshe, me një garazh, në një stil të një vile moderne mirëpo ka nuanca nga klasikja, me një dhomë moderne të ndenjës në anën e përparme. Muret të thjeshta por të dekoruar me detaje elegante. Shtëpia ka një garazh të vetme të vendosur në anën e majtë.
Nga brendia përbën dhomën e ndejës, një dhomë për ngrënie dhe një kuzhinë që janë të ndara me një derë rrëshqitëse. Si në dhomën e ngrëniesë, ashtu edhe në dhomën e ndenjës ka një hyrje për në tarracë e cila është e mbuluar. Mbi tarracë është i vendosur një ballkon i madh, me dalje nga dhoma e gjumit.
Zona e natës është e organizuar në katin e parë. Ka katër dhoma gjumi të rehatshme dhe një banjo ku ka edhe pjesën për larjen dhe hekurosjen e rrobave.

Ky dizajn i shtëpis është për njerëzit të cilët e vlerësojnë karakterin e ndërtesave moderne. Risi e mureve të ndërtesës janë edhe detajet prej druri që e bëjnë shtëpinë të duket e madhe si në qytete ashtu edhe në fshatëra.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për çmim dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »