SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 004
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 004

Detalet:
Dimensionet: 9.54 x 12.54 m
Zona e përdorshme: 139.3 m²
Zona neto e kateve: 176.5 m²
Garazh: 24.51 m²
Nivelet: Me papafingo
Lartësia: 7.93 m
Kapaciteti: 441.7 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 16.54 x 22.54 m.

Përshkrimi:
Eshtë një shtëpi me një papafingo të përdorshëme, me një trup modern dhe detaje të sofistikuara.
Në katin e parë, në hyrjen nga dera kryesore e shtëpisë ndodhet një zyrë e cila ka hyrjen-daljen e saj për në kopsht. Ka një garazh. Më tej, shtëpia ka një zonë për qëndrim gjatë ditës, një dhomë për ngrënie e cila ka edhe një kuzhinë të kombinuar. Papafingo përshtatë katër dhomat e gjumit me hyrje në të dy ballkonet, gjithashtu ka një banjo të rehatshme, dhoma kryesore e gjumit ka edhe të ndërtuar edhe një garderob.
Kjo shtëpi është një zgjedhje e mir për të gjithë ata që vlerësojn një shtëpi me funksionalitet dhe me një arkitekturë moderne.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për çmim dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »