SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 005
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 005

Detalet:
Dimensionet: 7.74 x 9.30 m
Zona e përdorshme: 102 m²
Zona neto e kateve: 102 m²
Garazh: Pa garazh
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 7.2 m
Kapaciteti: 272 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 15.74 x 17.30 m.

Përshkrimi:
Një shtëpi e rehatshme me një plan të thjeshtë dhe një stil modern, është me tre dhoma gjumi në katin e parë.
Në katin përdhes është dhoma e ndejës me kuzhinë pjesërisht të mbyllur. Ka edhe një depo të dobishëme, dhe një WC e madhe. Gjithashtu hapësira nën shkallët mund të përdoret për të zhvilluar një vend shtesë të magazinimit.
Në katin e parë janë tre dhoma gjumi me sipërfaqe të ngjashme, një banjo e madhe të përbashkët dhe një vend për garderob.
Ky plan është ideal për familjen me tre deri në pesë persona.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »