SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 006
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 006

Detalet:
Dimensionet: 11.58 x 17.88 m
Zona e përdorshme: 160 m²
Zona neto e kateve: 205.7 m²
Garazh: 42.41 m²
Nivelet: Me papafingo
Lartësia: 8.36 m
Kapaciteti: 596.9 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 19.58 x 25.88 m.

Përshkrimi:
Një shtëpi e rehatshme, dy-katëshe me një imazh modern dhe me një garazh të dyfishtë, dhe tarraca në katin përdhes. Dritaret e mëdha bëjnë dritë në tërë hapësirën e brendshme. Elementet dekorative prej druri janë pjesë delikate e dizajnit. Kati përdhes ka një zonë në të cilën gjendet dhoma e ndejës, dhomën e ngrënies e cila ka një dalje për në kopësht dhe kuzhinën.
Në papafingo dhomat e gjumit janë të kombinuara dhe kanë të përafërsisht të njejtën madhësi. Dhoma kryesore e gjumit ka një dollap dhe banjon e vet.

Per te pare planin e shtepis ne 3D shikoni videon ne Youtube: youtu.be/pYpNr_MwF_8 

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »